Hakkımızda

iCredible Teknoloji; mobil finansal teknolojiler, bankacılık uygulamaları, kurumsal entegrasyonlar ve dijital dönüşümler gibi konularda yurt içi ve yurt dışında 20 yıla yakın tecrübeye sahip Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Teknik Ünüversitesi mezunu girişimciler tarafından kurulmuştur.

iCredible Teknoloji A.Ş.’nin deneyimleri arasında banka Ar-Ge teknoloji ürünlerinin tasarım ve yönetimi, Seattle’da dünya rekoru kıran bankacılık sistemleri geliştirilmesi, şubesiz bankacılık platformları (VTM) oluşturulması, bankanın 3.000 satış personeline yönelik KOBİ saha satış ve 7.000 personeline yönelik kurumsal Mobil Store gibi projelerinin hayata geçirilmesi bulunmaktadır.

Bankalarda Ar-Ge Merkezi kuruluşlarında yer almış, bu merkezlerin yönetimini üstlenmiş ve üst üste birincilikler kazanmış yönetim kadrosuna sahiptir.

iCredible, ayrıca Blockchain / DLT (Distributed Ledger Technology) teknolojileri konusunda Ar-Ge çalışmalarına 2015 yılında başlamış olup, teknoloji ve iş geliştirme noktasında ülkemizin en önemli kurumlarının öncelikli tercihi konumuna gelmiştir.