iCredible Uygulaması

Güvenilirliğinizi doğrulamak ve kanıtlamak için şık bir yol var. Gerçek zamanlı olarak eylemlerinizin, ilişkilerin, ifadelerinizin ve bağlantılarınızın sonuçlarını gözlemleyin. iCredible ile İçindeki İnanılmazlığı Keşfedin!

Blockchain

Blockchain, şifrelenmiş işlemleri takip etmenin en kısa yolunu sağlayan dağıtılmış bir veritabanıdır. Merkezi bir konuma bağlı olmadan işlem yapmanıza izin verir.

iCredible Ürünleri

ATM, VTM, Mobil Bankacılık, Internet Bankacılığı, Chatbot

Hizmetler

Ürün & Yazılım Geliştirme

Uygun araçları ve metodları kullanarak, projenin yazılım sürecinde yazılım ürünü üretmek için yürütülen mühendislik görevlerini içerir.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, proje hedeflerine ulaşmak için süreçlerin, yöntemlerin, bilgi, beceri ve deneyimin uygulanmasıdır.

Danışmanlık

Sistem Tasarımı Danışmanlığı, Ar-Ge Merkezi Danışmanlığı, Dijital Dönüşüm Danışmanlığı


Güvenlik ve Sızma Testleri

Bir penetrasyon testi veya kalem testi, güvenlik açıklarından emin bir şekilde yararlanmaya çalışarak bir BT altyapısının güvenliğini değerlendirme girişimidir.

Eğitim

Blockchain, Proje Yönetimi, Sistem Tasarımı, Mobil Uygulama, .Net Core, Güvenlik vd.

Diğer

UI & UX Tasarımı, Kod Gözden Geçirme, Dış Kaynak Kiralama

En Yeni

Blockchain Turkey Summit 2018


Zirve, "Kullanım alanları ve Potansiyeli Ortaya Çıkarma" temasıyla BTK-Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun sponsorluğunda toplandı. iCredible kurucu ortakları Türkiye'nin ilk canlı blockchain projesi hakkında bir konuşma yaptılar.

Kamu Bilişim Zirvesi 2018

project


Antalya'da 25-28 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenen zirvede, kurucu ortaklarımızdan Emre Özer, Blockchain teknolojosinin kamuda nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi verdi.

IMISC-International MIS Conference 2018


Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun sponsorluğunda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından organize edilen 5. Uluslar arası MIS Konferansı'nda ilk gün blockchain çalıştayı yaptık, ikinci gün ise blockchain paneline başkanlık ettik.

project


12 Mayıs 2018'de düzenlenen Developer Summit İstanbul'da "Blockchain'in Gerçek Hayat Senaryolarında Kullanımı ve Adaptasyonu" sunumunu yapan Emre Özer ve Mustafa El Aliwat ile kısa söyleşi.

project


12 Mayıs 2018 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi'nde düzenlenen Developer Summit İstanbul'da Emre Özer ve Mustafa El Aliwat'ın sunduğu Blockchain'in Gerçek Hayat Senaryolarında Kullanımı ve Adaptasyonu oturumu.

project


“İstanbul Blockchain Women” adıyla Türkiye’nin ilk Blockchain kadınları topluluğu, DijitalPara Teknoloji A.Ş. sponsorluğunda ilk toplantısını gerçekleştirdi. Ekimizden Kübra KARAÇALI'nın da aralarında bulunduğu değerli bir zümre katılım gösterdi.